رنگ سبز بهار
زندگی بی عشق شوره زاریست بی سرانجام . تقدیم به رایین و آوین عزیزتر از جانم که با آمدنشان گرمی و عشق را به زندگیمان تزریق کردند.

دیروز جمعه بالاخره تولد سه سالگی رایین جون با تقریبا" یک ماه و نیم تاخیر به خوبی و خوشی برگزار شد. دو سال قبل، به خاطر کوچکی رایین جونم و البته خونه در حد جشن تولد کوچولو بیست نفره برگزار شد. امسال با توجه به جابجایی خونه و بزرگ بودن اون تصمیم گرفتیم که مفصل تر و با مدعوین بیشتر برگزار بشه. که خدا رو شکر به خوبی برگزار شد. رایین جونم هم که مرد شده حسابی بر خلاف گذشته حسابی آبروداری کرد،کلی عکس انداخت. در مورد دست نزدن بچه ها به وسایل و تزئینات و بادکنکها بهانه گیری نکرد و کل جشن رو متوجه بود. آخه بچم یه سال مردتر شده.

 دیروز رایین جونم، کلی شیطونی کرد و البته قبلش هم تو آماده کردن مقدمات جشن (تهیه ژله ها، انجام تزیینات و...)حسابی بهم کمک کرد و  باشیرین زبونی ها و مهربونی هاش ،کلی خستگی رو  از تنم در اورد. به قول خودش "خدای مهربون  اونو واسه کمک به من فرستاده " ماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچماچقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلب

رایین جونم امیدوارم سلامت و پاینده باشی عزیزم. چرا که با اومدنت گل لبخند رو به ما هدیه کردی و فضای خونه ما معطر و شاداب شد.عزیزم از خدا می خوام که هر روز شاهد موفقیتها و شادیهات باشیم .  

      

 

 

    

     

   

     

     

 
نوشته شده در تاريخ شنبه ۸ بهمن ۱۳٩٠ توسط رایین و آوین حسنی