رنگ سبز بهار
زندگی بی عشق شوره زاریست بی سرانجام . تقدیم به رایین و آوین عزیزتر از جانم که با آمدنشان گرمی و عشق را به زندگیمان تزریق کردند.

یکی از کارای رایین جونم مشت زدن به باباش و اینطوری می خواد بگه چقدر قوی شده  و البته مشتاش حسابی سنگین. پدرش م بهش گفته بود باید برات کیسه بوکس بگیرم تا روی اون تمرین کنی تا مشتت هم قوی بشه. از این حرف چند روز گذشت بود و پدرش یادش رفت بود که چی به رایین جونی قول داده. تا اینکه چند روز پیش منو رایین جونم با هم رفتیم بیرون و یک کیسه بوکس بن تن براش گرفتم. شب وقتی پدرش رو دید با لحن جدی به پدرش گفت :"ببین دیگه راحت شدی. دیگه مشت نمی خوری. هی بهت می گم بخر نمی خری حالا دیگه به این مشت میزنم آ ببین راحت شدی"

یکی از بازیهای مورد علاقه رایین جونم توپ بازیه که شامل فوتبال و پنالتی والیبال و دست به دست  می شه که قوانین و قواعد منحصر بفردی داره از جمله اینکه دروازه تیم رایین جونم که معمولا" بارسا و یا آرژانتین و یا استقلال معمولا" خیلی کوچیکه و معمولا" پدرش رو هم مینشونه جلو اون که تحت هیچ شرایطی نشه بهش گل زد و دروازه تیم حریف که معمولا" باید از تیم های دره پیت باشه کل دیوار هست و نتیجش هم معمولا" اختلاف گل بالا هست  و از دیگر قوانین بازی هم اینه که تیم حریف نباید گل بزنه و اگه بزنه با عناوین مختلفی مثل اینکه آفسایده و یا خطا بود و حواسم نبود گل مردود می شه  نکته جالبش اینه که می گه بازی کاملا" جوانمردانست. و اگه تیم حریف قبول نکنه با گریه رایین جونم روبرو می شه و یا می گه ناجوانمردانست و یا شما داور رو خریدید و ...
نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ٢٤ بهمن ۱۳٩۱ توسط رایین و آوین حسنی