رنگ سبز بهار
زندگی بی عشق شوره زاریست بی سرانجام . تقدیم به رایین و آوین عزیزتر از جانم که با آمدنشان گرمی و عشق را به زندگیمان تزریق کردند.

با سلام و عرض معذرت از رایین جونم و آوین جونم که نمی تونم زود به زود بیام و مطالبشون را بروز کنم ولی خوب با وجود آوین جونم خیلی نمی تونم بیام و مطالبشون رو بروز کنم. و اما مطالب جدید اینکه در هفت ماهگی  آوین جونم یعنی بیست و چهارم اردیبهشت خدا رو هزار مرتبه شکر دارای رشد قد و وزن خوبی بود قدش شده بود هفتاد سانتیمتر که رشد خوبی بود تو این یک ماه  وزنش هم هشت کیلو و دور سرش هم چهل و سه سانتیمتر . آوین جونم بر خلاف داداشی که خیلی بد غذا  و به زور غذا می خوره و هنوز هم ادامه داره میونش با غذا خوبه خدا رو شکر و تا می بینه یکی داره غذایی میوه ای می خوره فوری عکس العمل نشون می ده که یعنی من هم می خوام.راستی قد داداش رایینش هم صدو سیزده سانتیمتر و وزنش هم هفده کیلو

داداش رایینم هم که سفت وسخت کلاس زبانش و می ره و نظر معلمش اینه که رایین جونم خدا رو شکر همه چیزش خوب و مشکلی تو یادگیری نداره. جدیدا" کلاس اسکیت هم می ره که اون رو هم تا حدودی یاد گرفته. اون روز به رایین جونم گفتم مامانی خوب با اسکیتت می ری .خوش به حالت  من که بلد نیستم فکر کنم سریع بخورم زمین. رایین جونم هم سریع گفت:" مامان اینکه کاری نداره اگه دستاتو مدل ورزش تکون بدی زمین نمی خوری این که کاری نداره"قیافه رایین جونم تو لباس اسکیت حسابی دوست داشتنیه.

 
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ٢٧ تیر ۱۳٩٢ توسط رایین و آوین حسنی