مسابقه نقاشی فرزندان کارکنان نیروگاه برق شازند با موضوع هوای پاک

سلام، باز هم پنج شنبه و جمعه و دو روز با بچه ها. دیروز که پرهان پسر عمه بچه ها اومد خونه ما و تا غروب که کلاس زبان داشت اینجا بود و جسابی با رایین جونم بازی کرد و البته شام هم خونه مامان جون بودیم که رایین جونم اونجا هم  کلی با دایی امیر فوتبال بازی کرد. امروز هم بعد از اینکه بابایی از کوه برگشت، چهار نفری رفتیم بیرون. بعد از یکی دو ساعت بازی در پارک، برای ناهار رفتیم رستوران دشت بهشت که به نسبت معمولی بود. بعد از ظهر هم بالاخره رایین جونم نشست سر نقاشی برای مسابقه نقاشی فرزندان کارکنان نیروگاه برق شازند با موضوع هوای پاک. که بالاخره تکمیل شد.

اینم عکسی از نقاشی رایین جونم

 

 

/ 3 نظر / 76 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

مينا

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.