کادوی رایین جونم به بابایی برای روز پدر

سلام. باز آخر هفته شد و فرصت به روز کردن اطلاعات سایت بچه ها. اما قبل از هر چیز روز شنبه رایین جونم به مناسبت روز پدر، بابایی رو با یه کارت پستال خیلی قشنگ که خودش تو پیش دبستانی درست کرده بود و داخلش یه نقاشی قشنگ کشیده بود ، به همراه یک شعر قشنگ که حفظ کرده بودو البته مقداری پول که از پولهای عیدیهاش برداشته بود سوپرایز کرد. 

تو این هفته تقریبا" از روز شنبه همگی خانواده به غیر بابایی سرماخورده بودیم. در نتیجه رایین جونم  کل هفته رو نرفت پیش دبستانی و مرتب در حال خوردن چرک خشک کن و میوه و سوپ و غذاهای آب پز بود. که البته خدا رو شکر تقریبا" خوب شده.  روز چهار شنبه  هم به همراه بقیه بچه های کلاس زبان، برای معلم زبانشون کادو  گرفته بود برای تشکر از زحماتشون. این بود که من و آوین جون هم به همراه داداش رایین رفته بودیم آموزشگاه زبان داداشی.

راستی، چهار شنبه شب بازی دور رفت بازی دو تیم بارسلونا و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان بود. رایین جونم که از قبل برای این بازی لحظه شماری می کرد، تا آخر بازی بیدار بود و خدا رو شکر، مسی خیلی خوب بازی کرد و نتیجه هم سه بر صفر به نفع بارسلونا تموم شد. رایین جونم حسابی کبکش خروس می خوند. امیدوارم نتیجه تو دور برگشت هم دلخواه رایین جونم باشه

/ 0 نظر / 18 بازدید